Personale

                                                               Lade
                                                                                                        klasselærer 5.kl
Skoleleder: Arnfinn Rismoen                                             Souschef: Chr. Ladekarl
                                                                                                  Dansk, Historie, Idræt,                                                                                                       Tekn.f.Natur/Teknik                                                                                                            og Håndv. og Design                                                                                                     ___________________________________________________________________
 
 Kate Westergaard                                                              Thomas Sandberg Skau
    Klasselærer 9.kl                                                                         Klasselærer 8.kl
    Kate Westergaard                                                                   Thomas S. Skau
Dansk, Retorik, Matematik                                                       Samfundsfag, Filosofi,  Idræt                                                                                                           Matematik, Historie og Religion
____________________________________________________________________
 
                                                                     Klasselærer 7.kl                                                                     Klasselærer 0.-1.kl
Christina Lykke Sand                                                                   Lene Kjær              
Geografi, Fysik/kemi,                                                                  Indskolingslærer
 Biologi, Natur/Teknik                                                                         
____________________________________________                                                     Heino Trudslev                                                                       
 Klasselærer 6.kl                                                                        Klasselærer 2.- 3.kl
                                                                                                      Dorte H. Jensen
Matematik, idræt                                                                           Dansk, Matematik,
og Teknologiforståelse                                                                  Religion og Historie
____________________________________________________________________
 
                                                               
 Klasselærer 4.klasse
      Pia Ekelund                                                                              Ulrike Kother
Dansk og Engelsk                                                                      Tysk, Engelsk, idræt                                                                                                              og støttelærer
____________________________________________________________________
 
                                                                                                            Rune Søltoft                       
Ekstra matematik og                                                                               MUSIK
problemløsning
____________________________________________________________________
 
                                                                   Charlotte         
          Tanja Palm                                                                       
               SFO                                                                                    SFO
____________________________________________________________________
 
Ulla Riesmoen                                                                Niels Godiksen
 
     Ulla Rismoen                                                                           Niels Godiksen
         Sekretær                                                                              Servicemedarbejder
____________________________________________________________________
MENTIQA NORDJYLLAND | Thistedvej 115, 9400 Nørresundby  | Tlf.: 98 22 19 11 | ar@mentiqa.com