Personale

                                                              Lade
                                                                                                        klasselærer 6.kl
Skoleleder: Christina Brostrøm                                            Souschef: Chr. Ladekarl
                                                                                                  Dansk, Historie, Idræt,                                                                                                       Tekn.f.Natur/Teknik                                                                                                            og Håndv. og Design                                                                                                     ___________________________________________________________________
 
 Kate Westergaard                                                              Thomas Sandberg Skau
    Klasselærer 7.kl                                                                         Klasselærer 9.kl
    Kate Westergaard                                                                   Thomas S. Skau
Dansk, Retorik, Matematik                                                       Samfundsfag, Filosofi,  Idræt                                                                                                           Matematik, Historie og Religion
____________________________________________________________________
 
                                                                     Klasselærer 8.kl                                                                     Klasselærer 0.-3.kl
Christina Lykke Sand                                                                   Lene Kjær              
Geografi, Fysik/kemi,                                                                  Indskolingslærer
 Biologi, Natur/Teknik                                                                         
____________________________________________                                                     Heino Trudslev                     
   Klasselærer 4.-5.kl                                                                        
                                                                                                      
Matematik, idræt, Engelsk                                                                                                                                                               
og Teknologiforståelse                                                                  ____________________________________________________________________
 
                                                                                                  
 
                                                                                                       Ulrike Kother
                                                                                                   Tysk, Engelsk, idræt                                                                                                              og støttelærer
____________________________________________________________________
 
                                                                                                                                   
Ekstra matematik og                                                                               MUSIK
problemløsning
____________________________________________________________________
 
                                                                   Charlotte         
          Tanja Palm                                                                       
               SFO                                                                                    SFO
____________________________________________________________________
 
Ulla Riesmoen                                                                
 
     Ulla Rismoen                                                                           
         Sekretær                                                                              Servicemedarbejder
____________________________________________________________________
MENTIQA NORDJYLLAND | Thistedvej 115, 9400 Nørresundby  | Tlf.: 98 22 19 11 | cb@mentiqa.com